8 Kasım 2016 Salı

Şampiyon olursak Sultanahmet Camii'nde namaza

Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe'nin şampiyonluğu durumunda taraftarlar ile beraber Sultanahmet Camii'nde namaz kılmaya gedeceğini söyledi. Sezon başında çok iyi bir çıkış yapamadıkları belirten
Chahechouhe, ligi iyi bir yerde bitireceklerini inandığını belirtti. Ligde bir çok takımdan daha iyi olduğunu açıklayan futbolcu şampiyon olursak taraftarlarla Sultanahmet Camii'nde namaz kılmak istediğini açıkladı.

Chahechouhe, Fenerbahçe'de kalabilmek için hertürlü yolu deneyeceğini ve gerçek Fenerbahçeli olmaya çalışacağını dile getirdi. Şampiyonluk yolunda Beşiktaş'ı rakip olarak gören başarılı oyuncu, Galatasaray ve Medipol Başakşehir’in kendilerine rakip olacağına inanmıyor.

Bazı kulüplerden teklif geldiği konusunda çıkan haberlere değinin futbolcu, bana bu konuda ulaşan bir teklif yok. Eğer burda istenmezsem bununla ilgili olarak gerekeni yapacağını belirtti.

Aynı zamanda Sultanahmet Camii'nin ihtişamı karşısında etkilenen Aatif Chahechouhe, fırsat buldukça burayı ziyarete gittiğini belirtiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SULTANAHMET HAKKINDA EN SON GİRİLEN YAZILAR