23 Aralık 2016 Cuma

İETT otobüsüyle Sultan Ahmet'e nasıl giderim resimli anlatım

İETT otobüsüyle Sultanahmet'e nasıl giderim? Otobüs ile Sultan Ahmet meydanına ulaşım resimli anlatım. Haritadan ulaşımı resimli anlatım... Özel aracı ile gitmek iseteyenler için öneri...


SULTAN AHMET'E NASIL GİDİLİR - Özel aracı olmayan ama İETT otobüsüyle Sultan Ahmet Meydanı'na gitmek isteyenler için yol tarifi yapalım. İlk önce Sultan Ahmet Meydanı'na otobüs ile gidemezsiniz. Çünkü otobüslere kapalıdır. Ama tüm İETT otobüsleri meydana yürüme masafesine indirmektedirler. Eğer aceleniz yok ise bunu lehinize değerlendirip, etrafı seyrederek gidebilirsiniz.

İETT otobüsüyle Sultan Ahmet Meydanı'na nasıl gideceğiniz resimli olarak anlatacağız. Bunun için de İETT'nin (nasilgiderim.iett.gov.tr) adresinden faydalanacağız. Haritayı resimli olarak anlatmaya başlayalım.

İETT otobüsüyle Sultan Ahmet Meydanı'na ulaşım resimli anlatım

İlk önce aşağıdaki linke tıklayınız:

İETT otobüsüyle Sultan Ahmet Meydanı

Aşağıda size böyle bir ekran çıkacaktır. 
İETT otobüsüyle Sultan Ahmet'e nasıl giderim
İETT otobüsüyle Sultan Ahmet'e nasıl giderim
Bundan sonra aşağıda kırmızıyla işarateledğimiz, nederen nereye bölümünü doldurunuz. Nereden bölümüne, şu anda bulunduğunuz yeri veya hareket noktanız nederesi olacaksa orayı yazınız. Daha sonra gideceğiniz yeri yazınız.
İETT otobüsüyle Sultan Ahmet'e gidiş
Daha sonra aşağıdaki hesapla butonunu kullanınız. Gideceğinz yer ekranınızda gözükecektir.
İETT otobüsüyle Sultan Ahmet'e nasıl gidilir google map
Sultanahmet Meydanı'na özel aracınız ile gidebilirsiniz. Ama meydana girip dolaşamazsınız. Burası belirli araçlara tahsis edilmiştir. Özel aracınızı otoparka çekip orda ikamet edebilirsiniz.
Bilinen tüm yollarla Sultanahmete nasıl gidilir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SULTANAHMET HAKKINDA EN SON GİRİLEN YAZILAR