22 Ağustos 2016 Pazartesi

Metrobüsle Sultanahmete nasıl gidilir?

Metrobüsle Sultanahmete nasıl gidilirin cevabı. Metrobüsten tramvaya aktarma yaparak Sultanahmet Meydan'ına nasıl gidilir?


Metrobüs, İstanbul trafiğinin büyük yükünü alır. Trafik keşmekeşine büyük oranda çözüm bulmuştur. İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna otobüs ile trafiğe takılmadan rahatlıkla gidebilirsiniz. Burası merkez olduğu için Sultanahmet Camii, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı, At Meydanı, Yerebatan Sarayı Sarnıcı, Tarihi Sultanahmet Köftecisi, Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı, Milyon Taşı, Halıcı Müzesi, Sahabe-i Kiramdan Abdurrahman Şami Türbesini, 1. Ahmed Türbesini, Türk Edebiyat Vakfı, Basın müzesini, kafeler ve otellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bizim amacımız, Metrobüsle Sultanahmete nasıl gideceğimizi öğrenmek.

Metrobüsle Sultanahmete nasıl gidilir?
Bunun için yapmanız gereken aslında çok da zor değil. İlk önce bulunduğunuz yerden metrobüse ulaşmak. Daha sonra Cevizlibağ durağına gelip burda inmek. Cevizlibağ durağında tramvay hattına aktarma yapmak.

Aktarma yaparak nasıl gidilir?
Metrobüsten Cevizlibağ durağında inip tramvaya geçiş yapınız. Burda dikkat etmeniz gereken husus Kabataş yönüne giden tramvaya binmek. Aksi istikamet sizi Bağcılara götürecektir. Tramvaya geçiş yaptıktan sonra Sultanahmet Camii durağında inmek. İşte size Metrobüsle Sultanahmete nasıl gidilirin cevabı...

Tüm bilinen yollarla Sultanahmete nasıl gidilir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SULTANAHMET HAKKINDA EN SON GİRİLEN YAZILAR