24 Temmuz 2016 Pazar

Sultan Ahmet Meydanı'na haritadan ulaşım

Sultan Ahmet Meydanı'na haritadan ulaşım sağlamak için aşağıdaki haritayı kullanınız. Sultan Ahmet Meydanı'na nasıl giderim? Haritayla yol tarifi...


SULTAN AHMET NASIL GİDİLİR - Sultan Ahmet Meydanı'na gitmek istiyorsunuz. Ama nasıl gideceğiniz bilmiyorsanız. Size aşağıda haritadan nasıl gideceğinizi görebilirsiniz. Bunun için internetinizin olması ve bunun için bilgisayar veya cep telefonu sizi gideceğiniz yere götürecektir.

Sultan Ahmet Meydanı'na harita üzerinden nasıl giderim?

Sultan Ahmet Meydanı'na haritadan ulaşım yapmak için aşağıda bulunan haritada "YOL TARİFİ" butonu bulunuyor. Buraya tıkladığınızda size gideceğiniz yeri gösteriyor. Sizden hangi adreste olduğunuz bilgisini istiyor. Daha sonra da size bir güzergah belirliyor.    

Özel araçımla nasıl giderim?
Cep telefonunuzdan konum belirle butonu varsa, bunu işaretliyiniz. Bu size nerde bulunuyorsanız orayı gösterecektir. Burdan da gideceniz adrese harita üzerinden bir güzergah belirleyecektir. Böylece gideceğiniz Sultan Ahmet Meydanı'na sizi ulaştıracaktır.

Ulaşım araçlarıyla Sultan Ahmet'e nasıl giderim?


Eğer bir cep telfonunuzda internet yok ise, "YOL TARİFİ" aldıktan sonra printerden bir çıktı alarak otobüs veya tramvay ile gidebilirsiniz. Ya da en azından otobüsten nereye ineceğinizi öğrenip oradan yürüyerek gidebilirsiniz. Başka bir yol olan tramvayla meydanda inebilirsiniz.  


Sultan Ahmet Meydanı Google Maps


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SULTANAHMET HAKKINDA EN SON GİRİLEN YAZILAR