1 Ocak 2017 Pazar

Sultanahmet'e nasıl gidilir?

Harita üzerinden Sultanahmet Meydanı'na nasıl gidilir? Sultanahmet Meydanı'na nasıl gidebilirim? Yol haritası... Sultan Ahmet'e gidiş.... Yol tarifi yapalım... Haritadan nasıl gidilir?


SULTAN AHMET'E NASIL GİDİLİR - Türkiye'nin herhangibir ilinde oturan, İstanbul, Fatih ilçesi Sultanahmet Meydanı'na gitmek isteyenler. Zorluk yaşayanlar. Bilinmeyen bir yere gitmek zordur. Bütün yollar Sultanahmet Meydanı'na çıkmaz. Bir çok çıkmaz yol vardır. Ama biz size bir yol haritası çıkaracağız. Yolunuz istediğiniz yere çıkacak...

Sultanahmet Meydanı'na nasıl gidilir?
Yolunu bulamayanlar için Sultanahmet'e nasıl gidilir ile ilgili haritalı bir tanıtım yapıyoruz. Bunun için sadece internetiniz olması veya yakınınızda internet erişimi olması yeterlidir. Gerisini elektronik cihazlar yapacaktır.

Harita üzerinden Sultanahmet Meydanı'na nasıl gidilir?
Aşağıda bulunan haritada Sultanahmet Meydanı işaretlidir. Yani gitmek istediğiniz yer size işaretlenmiştir. Haritada bulunan "YOL TARİFİ" butonuna bastığınız zaman size hangi adreste olduğunuzu soracaktır. Bulunduğunuz veya gideceğiniz tarihtaki bulunacağınız adresi giriniz. Eğer cep telefonundan bulunduğunuz konum açık ise zaten sizi otomatikman bulacaktır. Ve size bir yol güzergahı çıkaracaktır. Burdan en kısa yoldan gidebilirsiniz.

Özel aracınızla, otobüs ile veya tramvay (Kabataş-Bağcılar tramvayı) ile haritaya bakarak Sultanahmet Meydanı'na ulaşabilirsiniz. İETT otobüsüyle gidebilirsiniz. Eminönü, Bayazıt veya Veznecilere gidip ordan ulaşabilirsiniz. Ordaki güzel ortamı yaşayıp, köftesinden tadıp, Sultanahmet Camii'nde namaz kılıp, Ayasofyayı ziyaret edip, Müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Topkapı Sarayı'nın ihtişamını görüp, Gülhane Parkı'nda temiz hava alabilirsiniz. Kafelerinde yorgunluk çayı içip, semazen gösterilerinden keyif alıp güzel bir güne imzanızı atabilirsiniz.

Tüm bilinen ulaşım araçları (deniz ve kara) ve yollarla Sultanahmete nasıl gidilir?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

SULTANAHMET HAKKINDA EN SON GİRİLEN YAZILAR